Pomocný kuchař/kuchařka (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP) Třinec

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třinec

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

29217740735

Firma:

1. Třinecká sportovní, s.r.o.

Náplň práce

TŘ z:15/4/2024 (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP )
Náplň práce:
- přípravné a pomocné práce v kuchyni
- příprava a výdej jídel
- úklid pracoviště
- pracovní doba 9:00-21:00 hod.
Požadujeme:
- zájem o gastro provoz, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- úvazek plný/zkrácený
- rádi i zaučíme
- stravu, slevy na námi poskytované služby po zkušební době.
Kontakt telefonicky, emailem.