Osobní bankéř/ka Liberec

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Nabízený plat:

50000 - 90000 Kč/měsíc

Značka:

1638204697

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Přímo v centru Liberce nabízíme HPP do kmene banky. Hledáme reprezentativní kandidáty, kteří již mají zkušenost z bankovnictví se zaměřením na investice a preferují pozici bez akvizic.

co vás čeká

* osobní péče o stávající i nové klienty
* budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty ze svěřeného portfolia
* poskytování špičkového servisu v oblasti financí a investic
* příprava nabídek šitých na míru a realizace bankovních operací
* plnění obchodního plánu
* nezbytná bankovní administrativa

co vám nabídneme

* fixní mzdu 50 000 Kč, po zaškolení 55 000 Kč
* neomezenou variabilní složku vyplácenou na měsíční bázi
* příspěvek na sport/kulturu/volný čas
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na stravování
* jazykové/vzdělávací kurzy
* 5 týdnů dovolené
* sick days

co od vás očekáváme

* předchozí zkušenosti z bankovního prostředí v oblasti investic
* obchodní proaktivitu
* skvělé komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
* vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
* dobrý time-management a motivaci

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Markéta Reitschmiedová
Tel: ​+420 705 866 703