Údržbář se znalostí elektro (jednosměnný provoz) Liberec

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35200 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Údržbář Liberec

Firma:

HB Job s.r.o.

Požadavky

SOU/SŠ - obor elektrotechnický,
praxe na obdobné pozici výhodou,
vyhláška č. 50/78 Sb. (§6 nebo 7 výhodou),
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

13. a 14. plat,
5 týdnů dovolené,
závodní stravování s příspěvkem,
příspěvek na penzijní připojištění,
pravidelné vzdělávání,
systém dalších finančních i nefinančních benefitů,
zázemí stabilní společnosti působící ve strojírenství.

Nabízíme

údržbářské, montážní a elektrotechnické práce zařízení, strojů a budov,
preventivní údržba vč. pravidelných kontrol,
oznámení nedostatků BOZP a návrh řešení na jejich odstranění,
pověřená osoba odpovědná za údržbu plynových, elektrických a čistících zařízení,
v případě výskytu problémů stanovuje nápravná opatření a zajišťuje odstranění závad,
spolupráce na harmonogramu revizí strojů, budov a elektro.

Poznámka

Nástup co nejdříve, práce na 1 směnu. Vhodné také pro absolventy i uchazeče předdůchodového věku.

Kontaktní osoba:
Veronika Čermáková
Mobil: 608 810 362
Tel: 608 810 362