Bezpečnostní konstruktér / analytik Nový Jičín

Aktualizováno:

27. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A10453

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Co od tebe potřebujeme:
* analytické myšlení
* VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
* angličtina na úrovni B1, němčina výhodou
* znalost MS Office
* znalost práce v SW Solid Edge, Adobe Acrobat, CorelDRAW
* řidičský průkaz sk.B

Náplň práce

Hledáš stabilního zaměstnavatele? Chceš se podílet na něčem novém? Hledáme konstruktéra a analytika v jednom. Takže jestli Tě láká tyto oblasti spojit a vytvořit něco jedinečného, tak se mi určitě ozvi!
Do všeho tě zasvětíme!

Co tě u nás čeká a nemine?
* Analýzy bezpečnosti a reportů při vytváření nových produktů
* Identifikace bezpečnostních rizik v produktech
* Poskytování podkladů pro systémového inženýra
* Zpracování dat týkajících se spolehlivosti a udržitelnosti
* Zajištění shody s platnou legislativou (ČSN, ČOS, STANAG, ISO, DIN atd.)
* Samostatné zpracování technických materiálů od dodavatelů v českém a anglickém jazyce
* Evidence technických materiálů
* Účast na jednáních a prezentace výsledků činnosti

Nabízíme

Od nás můžeš čekat:
* silná a stabilní společnost
* 7,5 h pracovní doba ⏳
* závodní stravování
* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvky (jubilea, výročí)
* program Cafeteria, Volareza ☕️
* možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje

Kontaktní osoba:
Natálie Szutová
Tel: 720 059 531