Operátor/operátorka edm-wedm Olšany u Prostějova

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Olšany u Prostějova

Nabízený plat:

230 Kč

Značka:

29201960775

Firma:

Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o.

Náplň práce

Kontaktní osoba Hrubanová Martina, tel. 731401847, e-mail: m.hrubanova@muerdter.cz
Požadujeme: výhodou zkušenosti s EDM nebo W-EDM technologií - elektroinvazivní stroje, výhodou zkušenosti s CAD (2D, 3D) - ZAUČÍME, dobrý zdravotní stav, samostatnost, práce v týmu
Nabízíme: náborový příspěvek 50.000 Kč, odměny za bezobslužný provoz, stravenky, jídelna, kantýna, 25 dnů dovolené, firemní akce, příplatky za dovolenou, po zaučení smlouva na dobu neurčitou