Operátor/ka výroby automotive Moravičany

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravičany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

151 Kč za hodinu

Firma:

Logaritma s.r.o.

Požadavky

- praxe v oboru automotive výhodou, ne podmínkou, rádi Vás zaučíme
- zručnost, pečlivost, zodpovědnost
- základní znalost práce na PC

Náplň práce

- montážní či balící práce ve výrobní lince
- plnění zakázek výroby

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS
- dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd)
- zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti
- poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka
- hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka

Poznámka

Místo výkonu práce: Moravičany

Kontaktní osoba:
Iveta Jakubů
Mobil: 771 269 201