Provozní zámečník do údržby Blansko

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

29202580702

Firma:

Ernst Leopold s.r.o.

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:
zámečnické práce na údržbě

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zručnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- vyučen v oboru a nebo praxe v oboru kovo (není podmínkou)
- svářečský průkaz na svařování elektrodou (možnost zaškolení)

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení
- hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup možný ihned

První kontakt osobně, telefonicky na č. 720812814 - Petra Šamalíková nebo mailem personalni@ernstleopold.cz