Manažer / manažerka nákupu Hronov

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hronov

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29203740725

Firma:

Wikov MGI a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: realizuje nákupy svěřených komodit od tuzemských i zahraničních dodavatelů; vyjednává o cenách a obchodních podmínkách s dodavateli; prezentuje firmu na trhu v českém a anglickém jazyce; monitoruje trh v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové dodavatele; spolupracuje s SQA na schvalovacím procesu dodavatelů a na rozvoji stávajících dodavatelů; vede evidenci smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek; kontroluje materiálovou nákladovost jednotlivých projektů společnosti; zodpovědně připravuje a účastní se interních i externích auditů.

Očekáváme: výbornou angličtinu, dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat i za hranice ČR, nadšení učit se specifikace ve strojařině, praxi v nákupu.

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, RJ, NJ), výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího), pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.

Kontakt e-mailem: rbrumlichova@wikov.com nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz