Stavební pracovník/pracovnice Svitavy

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

28928120754

Firma:

Kubík a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici jstavební dělník/ce na výstavbě plynovodů v prosperující společnosti. - práce po celé ČR v turnusových cyklech dle zakázek. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky