Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče Svitavy

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

28472660746

Firma:

Seniorcentrum města Svitavy s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

DALŠÍ POŽADAVKY: splnění odborné způsobilosti pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalosti a dovednosti potřebné k výkonu jednoduchých úkonů péče o zdraví, včetně základních hygienických předpisů platných v oblasti poskytování soc. služeb, praxe a zkušenosti z oblasti sociální výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi, schopnost komunikace se seniory s ohledem na věk a jejicH individualitu, schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav, práce na směny, služby sobota, neděle, svátky, výpis z rejstříku trestů, slušné vystupování, nekonfliktnost
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovnímu zařazení, zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, zaměstnanecké benefity: profesní podporu (supervizi), příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené
KONTAKT: e-mailem, telefonicky, na výběrovém řízení