Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí Plzeň

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 65000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Projektant Plzeň

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

- Máte min. SŠ (nebo VŠ) stavebního směru (obor KD, specializace mosty). Vzdělání v oboru je pro nás důležité
- Počítače Vám nejsou cizí ( umíte pracovat s CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel)
- Týmová spolupráce je pro vás stejně tak důležitá jako osobní úspěch
- Do cíle se umíte dostat samostatně a nepotřebujete se vždy spoléhat na pomoc někoho dalšího
- Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné vlastnosti
- Vystupujete profesionálně a pohodově
- Vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

- Výhodou bude pokud vlastníte autorizaci u ČKAIT v oboru mostní a inženýrské konstrukce

Náplň práce

Co vás čeká:

- Spolupracovat při projektování mostních a inženýrských konstrukcí na významných dopravních stavbách
- Vykonávat autorský dozor při realizaci staveb
- Zpracovávat administrativu spojenou s projekční činností

Nabízíme

- Výjimečné zaměstnání - naše tradice je zárukou stability a spolehlivosti, kterou si neseme po celá léta
- Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů
- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
- Oporu ve zkušeném týmu, který vám vždy pomůže
- Zázemí pro práci vybavené moderní výpočetní technikou
- Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru, možnost profesního růstu či jazykového vzdělávání

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853