Projektant/ka dopravních kolejových staveb Plzeň

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Projektant Plzeň

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Máte min. SŠ (nebo VŠ) stavebního směru (obor dopravní stavby)
- Počítače Vám nejsou cizí ( umíte pracovat s CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel)
- Do cíle se umíte dostat samostatně a nepotřebujete se vždy spoléhat na pomoc někoho dalšího
- Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné vlastnosti
- Vystupujete profesionálně a pohodově
- Vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

Co vás čeká

- S týmem odborníků spolupracovat při projektování železničních staveb
- Vykonávat autorský dozor při realizaci staveb
- Zpracovávat administrativu spojenou s projekční činností

Nabízíme

- Výjimečné zaměstnání - tradice naší společnosti je zárukou stability a spolehlivosti
- Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů
- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
- Oporu ve zkušeném týmu, který Vám pomůže, když bude potřeba
- Zázemí pro práci vybavené nejmodernější výpočetní technikou
- Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853