Stavbyvedoucí Liberec

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1491867-1

Zařazeno na pozici:

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Odborné vzdělání SŠ/VŠ
* Relevantní praxe v oboru alespoň 2 roky
* Kladný vztah ke stavařině, komunikační a organizační schopnosti
* Spolehlivost a odpovědný přístup k plnění svěřených pracovních úkolů
* Schopnost vedení vlastního týmu

Náplň práce

* Řízení stavebních prací na svěřeném úseku termínově a obsahově, v souladu s harmonogramem
* Koordinace a kontrola práce subdodavatelů
* Orientace v projektové dokumentaci architektonicko-stavební části
* Plánování a kontrola postupů výstavby, kontrola provedených prací, kvalita a soulad s dokumentací
* Zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby
* Kontrola technologických postupů a dodržování kontrolně zkušebního plánu
* Evidence nezbytných dokladů a vedení stavební dokumentace
* Komunikace se zástupci investora a dodavateli stavby
* Kontrola a koordinace dodržování BOZP
* Vedení stavebního deníku
* Ochrana zájmů zaměstnavatele
* Přebírání a předávání staveniště

Nabízíme

* Firemní auto i pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolené + 3 sick days
* Bonusy
* Příspěvek na stravování
* Skvělý kolektiv spolupracovníků
* Mobilní telefon
* Notebook
* Smlouva na dobu neurčitou

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi prosím Váš životopis. Těším se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué