Řidič - rozvoz pekařských výrobků Pelhřimov

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pelhřimov

Nabízený plat:

13000 - 15000 Kč

Značka:

29186260743

Firma:

Ladislav Zeman

Požadavky

Řidičský průkaz

Náplň práce

noční provoz, kontakt e-mailem nebo telefonicky po 14. hodině

Podobné nabídky práce

Řidič VZV ve výrobě (5-15t)

před 2 dny Jihlava KRONOSPAN CR
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Policista/policistka

aktivní nabídka Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

Úklidový pracovník/ce, Pelhřimov - zdravotnické zařízení

před 6 dny Pelhřimov ATALIAN CZ s.r.o.

Elektrikář (m/ž)

aktivní nabídka Pelhřimov JOBSYSTEM s.r.o.

Vedoucí nákupu brambor / agronom (m/ž)

Pracovník ve výrobě, mzda 32.500 Kč, bonusy za přesčasy

před 6 dny Jihlava O.K. solution, s.r.o.
29000 - 32500 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Počátkách

před týdnem Počátky Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Řidič vysokozdvižného vozíku

včera Doubí u Turnova KV Final s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Skladník / řidič VZV - mzda až 30 000,- Kč/ Mošnov

před 6 dny Nový Jičín Comac jobs Nový Jičín
25000 - 35000 Kč za měsíc

Řidič sk. C - nástupní mzda 45 000 Kč/měsíc

včera Praha 9 JOBSYSTEM s.r.o.
45000 Kč za měsíc

Tel: 724087812

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.