Odborný referent /ka, dopravní inženýr/ka (zařazen do odboru investic a údržby) Hodonín

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hodonín

Nabízený plat:

24000 - 35000 Kč

Značka:

29191780722

Firma:

Město Hodonín

Náplň práce

Požadavky vzdělání - VŠ stavebního nebo dopravně-stavebního směru.
Popis pracovního místa: Příprava a realizace investičních záměrů dopravních staveb, správa a údržba místních komunikací vč. dopravního značení, pasport a vedení registru místních komunikací a dopravního značení.
Více na www.hodonin-eu; v pravém sloupci - Nabídka zaměstnání.
Stravenky v hodnotě 150 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, 5 dní placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.