Technolog - technoložka výroby technických plastů Dvůr Králové nad Labem

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

31000 Kč

Značka:

28493540772

Firma:

OMNIPACK s.r.o.

Náplň práce

TECHNOLOG - TECHNOLOŽKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Požadujeme: analytické myšlení, tvůrčí přístup, flexibilitu, kreativitu a schopnost realizace vlastních nápadů a postupů, středoškolské vzdělání (chemickotechn. výhodou), dobrou znalost Aj., řidičský průkaz sk. B, zanalost IS MS WORD, EXEL, dobrý písemný projev

Náplň práce: zajištění technologické přípravy výroba a jejích změn, vývoj a zavádění nových postupů, kontrola jakosti, vedení dokumentace a zajištění dat v IS

Nabízíme: závodní stravování, odborná školení, příplatky, příspěvek na dojíždění, 13. plat, příspěvek na penzijní poj., odměny a další benefity
Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 14.30 hodin.