Radiologický asistent - asistentka Dvůr Králové nad Labem

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem

Nabízený plat:

39550 - 50000 Kč

Značka:

27679260789

Firma:

Městská nemocnice, a.s.

Náplň práce

RADIOLOGICKÝ ASISTENT - ASISTENTKA
Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 k výkonu povolání radiologického asistenta
- Specializace vítána, práce se špičkovými technologiemi, podporu dalšího vzdělávání
Nabízíme:
- stabilizační příspěvek ve výši 60 000 Kč dle úvazku
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní poukázka
- 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned nebo dle dohody, jedna směna, od 6,30 hod. do 15,00 hod. možné příslužby po telefonu.
Tel. kontakt možný od 7.00 - 14.00 hodin.