Stavební technik/technička - strojník/strojnice Nové Město nad Metují

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují

Nabízený plat:

23000 Kč

Značka:

13749370731

Firma:

MARTY J&P s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, C, E; pasivní znalost NJ, RJ, ČJ.
Kontakt telefonicky - p. Jaroš Josef, tel.: +420 724 200 433.
Místo výkonu práce: T. G. Masaryka 40, 549 01 Nové Město nad Metují + celá ČR.

Podobné nabídky práce

Servisní technik

aktivní nabídka Hradec Králové Personal Consult s.r.o.
35000 - 40000 Kč za měsíc

Technik BOZP

před 2 dny Rychnov nad Kněžnou BEDNAR FMT s.r.o.

Technik-specialista/tka - ekolog

před 2 dny Náchod Personal Náchod

Technik zkušební laboratoře

dnes Hradec Králové QUALIFORM, a.s.
28000 - 45000 Kč za měsíc

Technik údržby - Elektro

aktivní nabídka Lázně Bělohrad PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 50000 Kč/měsíc

Technik měření – senior – Nový Bydžov

před týdnem Nový Bydžov JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž

před týdnem Holice FreeCon s.r.o.
32000 - 39000 Kč za měsíc

Navíječ / montážní dělník

před 2 dny Nové Město nad Metují FORCE TRADE s.r.o.
30000 Kč za měsíc

Skladník v Novém Městě nad Metují

před 2 dny Nové Město nad Metují FORCE TRADE s.r.o.
24000 Kč za měsíc

Prodavač/ka bytového textilu Nové Město n. Metují - plný úvazek

před týdnem Nové Město nad Metují VESNA, a.s.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

MARTY J&P s.r.o.

Kontaktní osoba:
Josef Jaroš
Tel: +420 724 200 433

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.