Prodavač/ka Hořovice

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Nabízený plat:

22000 Kč

Značka:

29192140786

Firma:

COOP Hořovice, družstvo

Náplň práce

Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí. Kontakt: telefonicky, Po - Pá 6:00 - 13:30 hod. nebo e-mailem: stefanova@coophorovice.cz

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka v Kralupech n. Vl.

aktivní nabídka Kralupy nad Vltavou Novák maso - uzeniny s.r.o.
22500 - 24300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Kladně

před týdnem Kladno Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Říčanech (DPP=180 Kč/h.)

před týdnem Říčany Novák maso - uzeniny s.r.o.
26900 - 28700 Kč za měsíc

Prodavač/ka čerpací stanice

před 2 dny Jeneč CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Černošicích

před 4 dny Černošice Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Elektrikář (Elektromontér)

před 4 dny Hořovice TEDOM a.s.

Kontrolor - elektro

před 4 dny Hořovice TEDOM a.s.

Svářeč

před týdnem Hořovice TEDOM a.s.

Business Development Manager

aktivní nabídka Praha, Hořovice, Třebíč DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Praze 10 (160 Kč/h.)

před 4 dny Praha Novák maso - uzeniny s.r.o.
160 Kč za hodinu
Odpovědět na nabídku

Název firmy

COOP Hořovice, družstvo

Kontaktní osoba:
Eva Štefanová
Tel: 311 548 723
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.