Pracovník v sociálních službách - přímá péče Seč

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Seč

Nabízený plat:

21000 - 27000 Kč

Značka:

29197040741

Firma:

Domov seniorů Seč, s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Seč - Domov seniorů

Kurz pracovníka v sociálních službách zajistíme.
POŽADAVKY: pozitivní vztah k seniorům, schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:příspěvek na stravu
Nabízíme: perspektivní práci, dobré pracovní prostředí

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 16 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Po-Pá od 7 do 15 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.