Uklízeč/ka - 4 hod./den (Olomouc)

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

10440 - 10440 Kč

Značka:

17419630735

Firma:

CLEANCAT s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: úklid administrativních ploch.

Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna - 6:00 až 10:00 hod. nebo odpolední směna - 17:00 až 21:00 hod. (4 hod./den).

Nabízíme: práci na HPP nebo DPP.

Mzda: 10 440 Kč/měsíc + možnost odměn

Místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned - SPĚCHÁ!

Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Kosmonautů