Kuchař / kuchařka Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

25290 - 30000 Kč

Značka:

29196560785

Firma:

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

Náplň práce

Nástup do pracovního poměru možný dle dohody.

Náplň práce:
- příprava pokrmů
- předběžná příprava surovin k vaření
- výdej pokrmů

Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař
- znalost HACCP a kritických bodů ve stravovacím zařízení
- zájem o obor a moderní trendy vaření
- optimistický přístup k práci
- schopnost týmové práce
- práci na turnusové směny - dlouhý / krátký týden

Uvítáme:
- praxi v oboru
- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí - vybavení kuchyně
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké stravování
- možnost ubytování
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)

Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky