Pracovník ve výrobě- nástup možný ihned Brno

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

A10591

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
* Časovou flexibilitu a manuální zručnost
* Výhodou, nikoli podmínkou: strojnický průkaz (obsluha stavebních strojů, zkušenosti s VZV, ŘP skupiny C nebo T

Náplň práce

Přidejte se k nám do našeho inovativního výrobního závodu suchých maltových směsí, který sídlí v Brně, a buďte klíčovou součástí našeho týmu!

A jaká je náplň práce?
* Procesy spojené s přípravou písku pro výrobu
* Zodpovědnost za kvalitu připraveného materiálu – vlhkost, zrnitost, množství
* Udržování a správa svěřených zařízení
* Dodržování výrobních postupů a spolupráce s laboratoří

Nabízíme

* Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
* Jednosměnný/dvousměnný provoz podle sezóny
* Práce PO - PÁ
* Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
* Široké spektrum benefitů: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, benefitní karty UP, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce

 Nástup možný ihned!
Připojte se k nám a buďte součástí naší úspěšné a dynamické společnosti!

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová
Tel: +420607063531