Key account manager | nové i stávající projekty Nový Jičín

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Nabízený plat:

60000 - 75000 Kč za měsíc

Značka:

A10549

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Tohle z tebe dělá našeho budoucího kolegu:
* SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici
* orientace v obchodních smlouvách
* angličtina na úrovni B1 nám stačí
* základní povědomí o projektovém řízení
Výhodou jistě bude:
* znalost zákona o veřejných zakázkách
* povědomí o NEN

Náplň práce

Přidejte se k nám a dobývejte s námi obchodní trh! Protože my jsme jako vojenský tank - spolehliví a vždy připraveni vyrazit vpřed! ✊

S tímto se určitě u nás potkáš:
* akvizice klientů
* čichneš si k marketingu
* budeš náš prezentovat na různých veletrzích
* s našimi klienty budeš udržovat skvělé vztahy
* vytvoříš cenové nabídky a kalkulace

Nabízíme

11 důvodů PROČ jít k nám (a to nejsou všechny):
* stabilní zaměstnavatel, protože máme skvělou minulost a ještě lepší budoucnost
* 7,5 h pracovní doba, protože každý chce být dřív doma
* závodní stravování, protože s hladem se pracuje špatně
* příspěvek na dopravu, protože potřebujeme, abyste dojeli
* 5 týdnů dovolené, protože nám záleží na work-life balance
* penzijko, protože chceme, abyste se měli dobře
* příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), protože si našich zaměstnanců vážíme
* Cafeteria, Volareza, protože proč nemít něco navíc
* možnost kariérního růstu, protože našim zaměstnancům dáváme vždy přednost
* závodní preventivní péči, protože chceme, abyste byli zdraví
* volnočasové aktivity, protože chceme, abyste se bavili

Kontaktní osoba:
Natálie Szutová
Tel: 720 059 531