Quality manažer, mzda od 37000 Nový Jičín

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

37000 Kč za měsíc

Značka:

Manager Marťa

Zařazeno na pozici:

Leader Nový Jičín

Firma:

Human & Hunter spol. s r.o.

Požadavky

Podmínkou je znalost angličtiny minimálně na středně pokročilé úrovni .
Dále požadujeme znalost práce na počítači (především dobrou znalost MS Office, zvláště programu Excel), flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup.

CV v anglickém jazyce zasílejte na uvedený email.

Náplň práce

Firma působící v automobilovém průmyslu. Rozjíždíme nový projekt vyrábějící komponenty pro autobaterie. Hledáme nového člena týmu na pozici team leader kvality, který by rozuměl problematice automotive.

Nabízíme

Jednosměnný provoz
Stravenky hrazené plně zaměstnavatelem
Příspěvek na dopravu

Kontaktní osoba:
Martina Fridrichová
Mobil: 727860906