Provozní manažer v úklidových službách - Ostrava

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

Provozní manažer

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Ostrava

Firma:

RPM Service s.r.o.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti s vedením lidí
- profesionální přístup
- základní znalost zákoníku práce
- ŘP sk. B - podmínkou
- samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita (nejedná se o práci od - do)

Náplň práce

- nábor zaměstnanců dle potřeby na svěřené zakázky
- vedení týmu včetně kontroly pracovníků úklidu
- jednání se zákazníky
- řešení aktuálních provozních požadavků (zajištění víceprací, kontrola kvality a plnění poskytovaných služeb atd.)
- zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu vč. jeho evidence
- administrativní práce související s pracovní činností (nábor zaměstnanců, elektronická docházka, spolupráce při zpracování podkladů pro fakturaci, inventarizace majetku atd.)

Nabízíme

-nástupní mzda od 35 000,-
- práci na plný úvazek
- možnost občasné práce z domova
- možnost přizpůsobit si pracovní a soukromé záležitosti
- zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
- motivační systém finančního ohodnocení
- mobilní telefon, notebook, služební vozidlo k pracovním účelům
- prostor pro realizaci dobrých nápadů

Poznámka

Nástup: DUBEN 2024 či dle dohody.
Životopis můžete také zaslat na stoklasova.petra@rpmservice.cz

Kontaktní osoba:
Petra Stoklasová