Uklízečka Hradec Králové

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

20230 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Firma:

Domov U Biřičky

Požadavky

• očkování proti hepatitidě typu B
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• schopnost kolektivní spolupráce
• zdravotní způsobilost
• občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Náplň práce

• komplexní úklid oddělení (úklid podlahových ploch, pokojů, sociálních zařízení, kanceláří, jídelních prostor apod.)
• dezinfekční práce
• zalévání květin
• údržba a obsluha mycího stroje
• dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele

Nabízíme

Pracovní režim:
jednosměnný provoz (40 hodin týdně – pevná pracovní doba dle rozpisu směn pondělí až pátek 6:00 - 14:30, jednou za 14 dní sobota a neděle)

Plat: od 20 230 Kč + příplatky za víkendy a svátky
Průměrný plat: 28 500 Kč

Osobní příplatek: po zkušební době a dle pracovního výkonu až 3 000 Kč

Benefity:
• až ve výši 6 000 Kč
• příspěvek na závodní stravování
• příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
• týmové akce
stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb

Poznámka

V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu k rukám pí. Petry Andrle, tel. 702 229 104, email: pandrle@ddhk.cz. Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole bude posouzen životopis uchazeče. Uchazeči, kteří postoupí do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru s týmem kolegů. Nástup dohodou.
Výběrové řízení probíhá formou osobního setkání přímo v organizaci, případně online prostřednictvím připojení přes Microsoft Teams.

Kontaktní osoba:
Petra Andrle
Mobil: 26.06.2023