Florista, floristka Velké Hoštice

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Hoštice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

120 Kč

Značka:

28404780728

Firma:

Jana Königová

Náplň práce

KO: Jana Königová, tel.: 776 198 672

Požadujeme:
Zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochota učti se aranžovat nové věci.

Nabízíme:
Dvousměnný provoz (ranní 7:30 - 14:00 a odpolední 11:00 - 17:00), směny je možné domluvit dle potřeby, možnost i zkráceného úvazku (30 hod./týdně).

Podobné nabídky práce

Dělní/ce, operátor/ka ve výrobě

před 3 dny Bolatice Etimos Human s.r.o.
20000 - 25000 Kč za měsíc

Šička konfekce - Bolatice

dnes Bolatice Etimos Human s.r.o.
19000 - 23000 Kč za měsíc

Svářeč / Opava

aktivní nabídka Opava Markmont, s.r.o, Ostrava
S ubytováním

Potravinářský dělník / od 29.000 netto / Ranní směny, Ubytování

před týdnem Opava SH Job Partners s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Expedient-ka na HPP / od 29.000 netto / Ranní směny, Ubytování

Řezník-ce s praxí / od 40.000 netto / HPP - IČO / Ubytování

Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč měsíčně - dvousměnný provoz

před týdnem Opava Personal fabric - agentura práce a.s.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce - Moravskoslezský kraj

aktivní nabídka Opava Trenkwalder a.s.

Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč měsíčně - 2 směny + ubytování

aktivní nabídka Hradec nad Moravicí Personal fabric - agentura práce a.s.

Dělník ve výrobě - Bolatice

24000 - 29000 Kč za měsíc

Tel: 776 198 672

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.