Obchodní zástupce - Moravskoslezský kraj Opava

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1451591-5

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Opava

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* zkušenosti v obchodě v segmentu potravinářství se zaměřením na sociální gastro podmínkou
* znalost regionu - aktivní kontakty v segmentu sociálního gastra (závodní jídelny, školní jídelny, domovy seniorů apod.)
* zájem o nové gastronomické trendy, zkušenost z oblasti gastronomie, záliba ve vaření výhodou
* aktivní řidič (platné řidičské oprávnění skupiny B)

Náplň práce

* akvizice nových zákazníků (závodní jídelny, školní jídelny, léčebny, domovy seniorů apod.)
* segment colonial, koření, nápoje
* perfektní servis a proklientský přístup je důležitou součástí práce
* možnost výběru zaměstnaneckého poměru, tj. možnost OSVČ i hlavní pracovní poměr

Nabízíme

* služební automobil
* notebook, mobilní telefon
* v případě hlavního pracovního poměru fixní mzda + provize z prodeje, v případě spolupráce na ŽL (procenta z obratu)
* možnost home office
* zvýhodněné ceny na firemní produkty

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué