Svářeč/ka Hlučín

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlučín

Nabízený plat:

24000 - 32000 Kč

Značka:

28510520719

Firma:

SMP - Služby, s.r.o.

Požadavky

Zkoušky svařování - plamenem, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

KO: Vitásek Vilém, tel.: 602 729 217, e-mail: vilem.vitasek@smpsluzby.cz. První kontakt: e-mailem: smpsluzby@smpsluzby.cz nebo osobně na adrese: U Vodárny 1855/9, 748 01 Hlučín

Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí plynovodů, plynovodních přípojek, montáže plynových spotřebičů, rekonstrukcí bytového fondu, rozvodů ÚT, TUV jak v plastu tak v mědi a uhlíkové oceli.

Požadujeme:
- Svářečský průkaz 311( autogén) a 111(elektroda) výhodou.
- Výhodou znalost čtení projektové dokumentace,
- ŘP skupiny B.
Nabízíme:
- stravenky,
- po 3 letech - důchodové připojištění, věrnostní prémie
Nástup možný ihned.