Stavební dělník, dělnice Kravaře

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kravaře

Nabízený plat:

22000 - 28000 Kč

Značka:

28738020736

Firma:

Ing. Daniel Kozel

Náplň práce

*KO: Zahradníčková Andrea., tel.: 777 767 205, e-mail: spravni@dk1.cz

Hledáme člověka, kterého baví stavařina, který má rád, když po šichtě něco hodnotného za ním zůstane. Manuální zručnost a zdravý rozum je dost dobrý základ. Podle toho, v čem budete šikovnější, to budete dělat. Nikoho nenecháme na holičkách. Máme práci po celý rok. Výborné vybavení stroji a nářadím, zázemí, odvoz do a z práce, 30 let zkušeností, jistota pravidelné mzdy, práce max. do cca 30 km… Za poctivou práci máme co nabídnout. Zkus to!