Programátor/ka CNC 3-osého obráběcího centra Opava

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

200 Kč

Značka:

28891700746

Firma:

CADYVA tools & fixtures s.r.o.

Náplň práce

KO: Jana Hlavničková, tel.: 734 567 670, volejte Po - Pá 7:30 - 15:30 hod., email: obchod@cadyva.cz. Možnost osobní schůzky na adrese: Hillova 264/28, 747 05 Opava

Požadujeme: nutná praxe s formami, preventivní údržba forem, práce s technickou dokumentací a výrobním systémem, manipulace s formami pomocí jeřábu, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, schopnost technického řešení problémů, broušení na brusce, opravy.