Vrátný/vrátná Štítina

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Štítina

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

117 Kč

Značka:

28430360792

Firma:

AHA Plus s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

KO: Jitka Gebauerová, tel. 734 514 315. Po - Pá od 10.00 do 16.00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme :
- minimálně uživatelská dovednost práce na PC

Náplň práce:
- zápis návštěv,
- kontrola a zápis vjezdu a výjezdu vozidel,
- kontrola areálu se služebním psem.

Jedná se o 12h směny ranní a noční.
Po dohodě nástup možný ihned.