Expedient - manipulant Držkov

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Držkov

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

27979080708

Firma:

TECHNOSKLO s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme trvalý a dlouhodobý pracovní poměr ve stabilní sklářské firmě. Možnost zaučení na místě. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost, dobrou komunikaci v týmu. Náplní práce je kompletace výrobků před expedicí, práce s paletovým vozíkem, příprava obalů, mytí některých výrobků. Firma poskytuje mimo jiné dojezdový příspěvek, stravování a další benefity.

Kontakt: e-mailem

Podobné nabídky práce

Manipulant - Řidič VZV, převážení nástrojů/forem

před 2 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku -Franšízant- Jablonec nad Nisou

před 4 dny Jablonec nad Nisou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Technolog

před týdnem Jablonec nad Nisou TEDOM a.s.

Lékař - psychiatr

před 6 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
1000 Kč za hodinu

Operátor výroby

aktivní nabídka Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Policista/ka v okrese Jablonec nad Nisou

před týdnem 28. října 424 Krajské ředitelství policie Libereckého kraje
30000 - 40000 Kč za měsíc

Adiktolog

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
40050 - 51190 Kč za měsíc

Strážný, dozorce

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
31970 - 43200 Kč za měsíc

Praktický lékař/ka

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
65680 - 79230 Kč za měsíc

Kontroloři kvality - Jablonec nad Nisou

před týdnem Jablonec nad Nisou Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

TECHNOSKLO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Lukšan
Tel: 483 346 406
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.