Skladník/přípravář zboží/prodejce Kájov

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kájov

Nabízený plat:

29000 Kč

Značka:

29184000740

Firma:

Pila Pasák a. s.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

Hlavní náplň práce

Vychystávání a kompletace zakázek, prodej stavebního a truhlářského řeziva včetně příslušenství. Každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky. Příjem a uložení zboží ve skladu. Vystavování dokladů (prodejky, faktury, dodací listy, atd.). Dle potřeby rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Požadujeme

praxi na VZV, řidičský průkaz na VZV výhodou
základní znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office výhodou)
řidičský průkaz sk. BE, řidičský průkaz sk. C výhodou
základní znalost práce na PC
zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána
spolehlivost a pracovitost
dobrou fyzickou zdatnost
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- jednosměnný provoz s volnými víkendy
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- neomezený mobilní tarif

Kontakt telefonicky nebo emailem.