Svářeč - Kaplice, Náborový příspěvek 20 000Kč

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kaplice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

230 - 280 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Svářeč Český Krumlov

Firma:

SH Job Partners s.r.o.

Požadavky

znalost výkresové dokumentace je podmínkou
zkušenosti
vyučení v oboru
ochota učit se novým věcem, spolehlivost
platný certifikát - výhodou

Náplň práce

Svařování krabic na obráběcí centra – tenkostěnné plechy. Nebo svařování hrubých plátů - rámy + konstrukční výkresová dokumentace. Každý svářeč si sám skládá a svařuje podle výkresové dokumentace. Následně se všechny sváry přebrušují.

Nabízíme

Možnost 8-12 hodinnových směn, dle dohody, výhodné platové podmínky.
Měsíční odměna za podané výkony na pracovišti
Náborový příspěvek 20.000,-- Kč po zapracování
Zálohy po odpracovaném týdnu
Možnost využití ubytování nebo po dohodě příspěvek na dojíždění

Poznámka

HPP 230,- Kč/Netto
ŽVL 280,- Kč

Telefon: 603 256 652

Kontaktní osoba:
Petra Chromcová
Mobil: 603 256 652
Tel: 603 256 652