Přijímací technik servisu Huštěnovice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Huštěnovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Moreau Agri, spol. s r.o.

Požadavky

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (automobilní směr výhodou)
- praxe na obdobné pozici a znalost problematiky oprav strojů výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz: sk.B nutný, C+E+D - výhodou
- organizační schopnosti, příjemné osobní vystupování
- základní znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce

- příjem strojů a přípojných vozidel od výrobců a do servisu od zákazníků
- kontrola kompletnosti prodávané techniky dle KS před expedicí k zákazníkům
- práce s katalogy náhradních dílů od jednotlivých značek
- kalkulace ceny opravy, kontakt se zákazníkem během opravy
- administrativní podpora vedoucího servisu

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení, odměny za dosažené výsledky
- pracovní prostředí s moderním technickým vybavením
- mobilní telefon
- příspěvek na stravné

Kontaktní osoba:
Monika Talandová
Tel: 606744392