Obsluha ohraňovacího lisu Trumpf Hrušovany nad Jevišovkou

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hrušovany nad Jevišovkou

Nabízený plat:

33000 - 45000 Kč

Značka:

29176080787

Firma:

AP Maschinenbau s.r.o.

Náplň práce

Výhledově se uvažuje i o 3-směnném provozu.
Popis činnosti a požadavky:
- tvorba programů a obsluha CNC ohraňovacího lisu Trumpf
- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe na obdobné pozici výhodou
- základní údržba stroje a péče o pracoviště
- neustále dbát na kvalitu finálního výrobku
Zaměstnanecké výhody:
- motivující platové ohodnocení
- k základní mzdě bonusový systém odměn
- 13. plat dle výkonu
- perspektivní práce na HPP ve stabilní společnosti
- osobní přístup k zaměstnancům
- dovolená 25 dnů
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
- dotované občerstvení na pracovišti
Informace:
- osobně v sídle firmy PO-PÁ 6-14 hod.
- mailem personalni@ap-maschinenbau-sro.cz
- telefonicky PO-PÁ 6-14 hod.>