Specialista kvality (senzorické hodnocení, privátní značky) Modletice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Modletice

Značka:

2000192225

Zařazeno na pozici:

Specialista kvality Praha-východ

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářství a základy senzoriky? Bavilo by vás nakupovat vzorky a připravovat je na ochutnávky? Domluvíte se anglicky a nevadí vám administrativa (zadávání dat do PC, reporting)? Pak čtěte dále!

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:
* Vedení a příprava senzorického hodnocení, včetně detailního vyhodnocení a zpracování výsledných zpráv
* Kontrola navžených opatření a vyhodnocení efektivity
* Pravidelný reporting pro centrálu v zahraničí
* Podpora při rozvoji privátních značek celého sortimentu
* Spoluúčast na auditech dodavatelů privátních značek
* Práce s interním systémem - zadávání údajů, komunikace se zahraniční centrálou, s dodavateli a s kolegy v rámci společnosti
* Nákup vzorků potravin na ochutnávky

Proto tuto pozici je potřeba mít:
* Ukončené VŠ vzdělání v oboru potravinářství
* Znalost kvalitativních parametrů ve vztahu k potravinám
* Znalost senzorické analýzy (výhodou)
* Znalost angličtiny pro reportování a komunikaci se zahraničními kolegy
* Strukturovaný a samostatný přístup k práci
* Řidičský průkaz sk. B

Co u nás získáte:
* individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
* vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů (budete moci využít školení na prohloubení znalostí v oblasti senzorických analýz)
* možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
* flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
* služební mobil a notebook
* možnost využívat svozovou dopravu Praha – Roztyly -> Modletice a zpět
* firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
* práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1991

Další benefity:
* 25 dní dovolené
* dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
* odměna za doporučení nového kolegy/ně
* dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
* benefitní cafeterie (po 1. roce), body v hodnotě min.6 000 Kč/rok
* příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
* odměny za pracovní výročí
* a mnoho dalšího

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba:
Veronika Švarcová