Marketing profesionál – zdravotní IS – od 42.000 Kč #2191 Brno

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

42000 - 52000 Kč za měsíc

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Znalost AJ na komunikativní úrovni - budete komunikovat i s mezinárodním týmem
* Zkušenost s tvorbou obsahu (text, v menší míře grafické návrhy) pro online a ostatní komunikační kanály
* Znalost analýzy digitálních kampaní a reportování výsledků externí agentury
* Zkušenosti s tvorbou newsletterů i s prací v CMS
* Výhodou je, pokud máte prokazatelnou praxi v marketingu
* Zkušenosti s copywritingem výhodou
* Orientační znalost Google Analytics, Google Adwords výhodou
* Flexibilitu a ochotu udělat něco navíc, samostatnost a komunikativnost
* Příjemné vystupování, profesionalitu a pozitivní přístup k práci a zadaným úkolům

Náplň práce

* Rozvoj komunikační strategie pro produkty společnosti s ohledem na specifika cílové skupiny
* E-mailing na pravidelné bázi, tvorba newsletterů a kvartálních bulletinů
* Vyhodnocování realizovaných kampaní a aktivit s ohledem na stanovené KPIs
* Tvorba marketingových materiálů
* Tvorba a realizace kampaní (online i offline)
* Správa firemních webů
* Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* Vše ostatní Vás naučíme!

Nabízíme

* Zázemí prosperující a stabilní nadnárodní společnosti
* 25 dnů dovolené + 5 sick days
* Celofiremní vzdělávání in house (včetně jazykových kurzů)
* Kariérní růst
* Motivační bonusový systém
* Stravenky
* Benefitní systém
* A především tým skvělých kolegů!

Kdy - kde?
* nástup ihned
* místo výkonu práce Brno, případně Praha

Poznámka

Pošlete nám Váš strukturovaný životopis a do předmětu uveďte název pozice. Vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor do naší brněnské pobočky. Těšíme se na Vás!

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová