*Cukrář/ka a snídaňový kuchař/ka Velké Meziříčí

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Meziříčí

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

29164320798

Firma:

Autoskla BENONE s. r. o.

Náplň práce

Do našeho týmu gastrokomplexu Dvojka hledáme nového kolegu či kolegyni
na pozici cukrář/cukrářka a snídaňový kuchař/kuchařka..
Popis práce
Zodpovědnost za svěřený úsek kuchyně - úsek cukrařiny
Příprava dezertů, sweet barů, narozeninových dortů
Zodpovědnost za snídaně
Výroba vlastních produktů - sirupy, zavařeniny
Požadujeme
Praxi v oboru.
Důraz na pečlivost a samostatnost.
Tvůrčí schopnosti a lásku ke gastronomii.
Nabízíme
Práci v kolektivu lidí, kteří svoji práci mají rádi a chtějí se posouvat neustále dál.
Směny v režimu ranní směny a dle dohody
Moderně vybavenou kuchyni.
Spravedlivé ohodnocení.
Firemní benefity.
Přesně danou odměnu za vlastní klientelu vyplácenou navíc k měsíční odměně.
První kontakt e-mailem;