Traktorista, opravář zemědělských strojů Malovice

Aktualizováno:

7. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Malovice

Nabízený plat:

27000 - 30000 Kč

Značka:

20455360777

Firma:

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

řidické oprávnění sk. B, T
opravárenská zdatnost
Kontakt:
- Plojharová Libuše, tel.: 603 864 011, e-mail: zeas@zeas-agro.cz

Podobné nabídky práce

Prodejce zemědělských strojů Jihočeský kraj

před týdnem Jihočeský kraj Moreau Agri, spol. s r.o.

Mechanik/ Opravář strojů ihned ve Veselí nad Lužnicí

před týdnem Veselí nad Lužnicí UNIWORKS CB s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč

před týdnem České Budějovice Personal fabric - agentura práce a.s.
36200 - 45500 Kč za měsíc S ubytováním

OZ prodej stavebních strojů Jihočeský kraj - NET spol.s r.o.

před týdnem České Budějovice Moreau Agri, spol. s r.o.

Obsluha CNC strojů, ubytování 230 Kč/hod, nabor z celé ČR

dnes Kopřivnice PRAGMA personální agentura s.r.o.
230 Kč za hodinu S ubytováním

Obsluha strojů - závodní stravování, zálohy na mzdu

před 4 dny Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Údržbář obráběcích strojů elektro

aktivní nabídka Modřice Spin HR s.r.o.

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž

před 5 dny Holice FreeCon s.r.o.
32000 - 39000 Kč za měsíc

Projektový manažer – investice do strojů

před 6 dny Hradec Králové JOBSTART s.r.o.
55000 - 60000 Kč za měsíc

Obsluha čistících strojů na ranní směny, Havlíčkův Brod

před týdnem Havlíčkův Brod TSC Cleaning, a.s.
120 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Libuše Plojharová
Tel: 603 864 011

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.