Mistr Vinařice

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vinařice

Nabízený plat:

200 Kč

Značka:

29149880796

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Pracovní pozice: Mistr
(dohled nad pracovní činností odsouzených u externí firmy mimo areál věznice)

Požadujeme:
- střední vzdělání
- organizační schopnosti
- spolehlivost
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

Platové podmínky:
- hodinová sazba až 200,-Kč/hod.

Pracovní doba: PON - PÁT - odpolední směna nebo noční směna.

Nabízíme :
- stabilní zaměstnání, vhodné i pro důchodce.

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní uchazeči. U zaslaného životopisu je
bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího
řízení dle zák. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:

Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice 245, Personální oddělení, 273 07 Vinařice
Michaela Nováková
Tel: 312 291 748
Email: nabor@vez.vin.justice.cz