Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Mšec

Aktualizováno:

6. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mšec

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč

Značka:

17235650738

Firma:

NIRO TRAVEL, s.r.o.

Náplň práce

Pracovní doba PO-PÁ, možnost dělat odpočinek doma, pokud je místo bydliště na trase, ŘP sk. C+E, dlouhodobá spolupráce, karta řidiče.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 731414111

Podobné nabídky práce

Mechanik opravář nákladních vozidel

dnes Mladá Boleslav STPA CZ s.r.o.

Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn

před 4 dny Kladno Axial Personnel Agency, s.r.o.
40000 - 70000 Kč za měsíc

Technik oprav nákladních vagonů (I se zaškolením) m/ž - Kolín

před týdnem Kolín CRI ameba.eu, s.r.o.
30000 - 37000 Kč za měsíc

Automechanik/Autoelektrikář osobních vozidel

před týdnem Zápy PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
30000 - 60000 Kč/měsíc

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

před týdnem Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Všeobecná sestra do domácí péče (zkušenosti s dialýzou)

aktivní nabídka Rakovník CRI ameba.eu, s.r.o.

Operátor/ka s VZV - 2 směny

před týdnem Rakovník Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výrobní linky

Dělník - operátor speciálních činností

před 4 dny Brno Recovera Využití zdrojů a.s.
35000 - 37000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Rostislav Rubeš
Tel: 731414111

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.