Řidič / řidička - rozvoz pizzy (The Fifties Retro Pub) Hronov

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hronov

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

16553350798

Firma:

itamex - food s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na plný pracovní úvazek s možností zkráceného úvazku (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 20 hod. týdně), dohoda o pracovní činnosti nebo dohoda o provedení práce.
Směnnost: turnusové služby - krátký/dlouhý pracovní týden.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, smysl pro odpovědnost, kreativita, komunikační schopnosti, spolehlivost.

Zaměstnavatel nabízí dobré mzdové podmínky.

Kontakt - p. Zháněl A., tel.: 730 146 377, e-mail: pubfifties@gmail.com (pro zaslání životopisu) nebo osobně.