Truhláři pro výrobu nábytku Prosiměřice

Aktualizováno:

5. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Prosiměřice

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

28953700721

Firma:

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.

Náplň práce

Požadavky:
- minimálně 5 letá ZKUŠENOST v oboru výroby nábytku
- ŘP sk. B
- pracovní doba 7:00-15:30 hod.
Zaměstnanecké výhody:
- profesní i platový růst, bonusy, plně hrazené obědy
Informace:
- OSOBNĚ - po předchozí telefonické domluvě
- MAILEM
- TELEFONICKY 8-15 hod.>
Akt.03042024>mzda

Podobné nabídky práce

Truhlář / Stolař pro výrobu a montáž nábytku

před 2 dny Brno Pavel Roháč
30000 - 60000 Kč za měsíc

Elektroinženýr/technolog pro výrobu (45 - 70.000 Kč)

včera Blansko Jobs Contact Personal, s.r.o.
45000 - 70000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce wellness produktů a design. koupeln. nábytku

aktivní nabídka ČR + SR FreeCon s.r.o.

Referent majetkové správy Ekonomický odb. Policejní prezidium ČR

před 4 dny Znojmo - Cínová Hora Policie České republiky

Svářeč - (1 směna - konec pracovní doby 14:30 h)

před týdnem Znojmo-Přímětice JOBSYSTEM s.r.o.

Nákupčí pro zakázkovou výrobu

před týdnem Plzeň CIE HR s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Truhlář výroba nábytku (m/ž/n) - Bayern, Německo!

před týdnem Německo Dremo Personaldienstleistung GmbH
od 14,30 EUR - 16,42 EUR + diey + ubytování zdarma S ubytováním

Kontaktní osoba:
Zdeněk Novotný
Tel: 776 077 789

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.