Truhlář výroba nábytku (m/ž/n) - Bayern, Německo!

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

od 14,30 EUR - 16,42 EUR + diey + ubytování zdarma

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Truhlář Německo

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

- výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru
- němčina na komunikativní úrovni- znalost odborné terminologie, schopnost hovořit v jednouchých větách
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji (znalosti CNC výhodou)
- samostatnost
- flexibilita - připravenost pracovat u různých firem v průběhu roku
- řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou
- pracovní zkušenosti z Německa vítány

Náplň práce

- výroba a montáž nábytku
- výstavba interiérů (např. vybavení obchodů, dřevěná schodiště, výstavba kuchyní)
- úprava ploch (např. lakování, moření, olejování)
- obsluha strojů a nářadí (např. frézování, řezání, broušení)

Nabízíme

- zajímavou a rozmanitou práci na různých dlouhodobých projektech
- hlavní pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
- nadtarifní výdělek 14,30 EUR - 16,42 EUR/hod. brutto plus diety od 24 EUR netto na den(rádi Vám vyhotovíme konrétní platovou nabídku)
- ubytování zdarma - kompletní organizace ubytování
- nástupní prémie 300 EUR
- placenou dovolenou až 30 dní za rok
- příspěvky na dovolenou a na Vánoce
- příspěvek na pracovní oblečení - 100 EUR ročně
- na přání vyplácení peněžní zálohy týdně
- bonus za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně !

Kontaktní osoba:
Hana Medak