Potravinářský dělník/dělnice Písek

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

22600 Kč

Značka:

28737660769

Firma:

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.

Náplň práce

CIZ
-praxe v obou výhodou
-požadujeme pracovitost, spolehlivost, zručnost, zodpovědnost
-pracovní doba: postupný nástup na směny
-vše Vám ukážeme, rádi Vás zaučíme
-nástup možný ihned, nebo dle dohody
Zaměstnanecké výhody: možnost zvýhodněného nákupu firemních produktů, motivační odměny, dotované závodní stravování, příspěvek na životní pojištěn, odměny za životní jubilea a další zaměstnanecké výhody
První kontakt: Kovářová Ladislava, tel.: 383203275, e-mail: ladislava.kovarova@muuupisek.cz
Po -PA 8:00 - 14:00