Řidič/ka autobusu Vítkov

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vítkov

Nabízený plat:

45000 Kč

Značka:

28871980743

Firma:

Z-Group bus a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

*KO: Miroslav Lévay, prvotní kontakt tel.: 725 300 267 nebo e-mailem: miroslav.levay@zgroupbus.cz

Požadavky:
- ŘP sk. D včetně odborné způsobilosti pro sk. D
- digitální karta
- zdravotní způsobilost, psychologické vyšetření
- trestní bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:
- příspěvek na penzijní a životní pojištění ve výši 1100 Kč
- příspěvek na ozdravný pobyt v Darkově a Brusně (SK)
- kafeterie ve výši 3,30 Kč/hod.
- náborový příspěvek

Nástup možný ihned. Možnost plného i zkráceného úvazku. od 10 hodin/týdně. Uvedená mzda platí pro plný úvazek.