Operátor/ka ve výrobě - Kontakt: e-mailem. Žebrák

Aktualizováno:

4. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Nabízený plat:

18900 - 23000 Kč

Značka:

21242100714

Firma:

Mubea Transmission Components s.r.o.

Náplň práce

Doplňující informace: mzda po zaškolení až 23000 Kč/měsíc. Náplň práce: operátor výrobní linky. Požadavky: SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, smysl pro disciplínu, zodpovědnost, dodržování pořádku, ochota pracovat ve směnném provozu, týmová práce, flexibilita. Zaměstnanecké výhody: bezplatný svoz do zaměstnání, dotované stravování v závodní jídelně, týden dovolené navíc, odborná školení. Kontakt: emailem - zaslání životopisu.